Atrakcje Dziwnów - Na niepogodę

Hala sportowo - widowiskowa »

Hala sportowo - widowiskowa zapewnia atrakcje sportowe i artystyczne przez cały rok, a wzdłuż biegnącej obok hali Aleja Gwiazd Sportu ustawione są postumenty z replikami medali olimpijczyków. więcej »

  • ul. Władysława Reymonta 10, Dziwnów

Nadmorski Park Miniatur »

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to ciekawa atrakcja turystyczna - można tu zobaczyć wszystkie latarnie morskie polskiego wybrzeża (w miniaturze). Nie lada atrakcją są również miniaturowe parowozy poruszające się między latarniami. więcej »

  • ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów
  • 502 284 588
  • dziwnow@park-miniatur.pl

Muzeum Rybołówstwa Morskiego »

W muzeum odbywają się spotkania, wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne. Oprócz stałej ekspozycji poświęconej rybołówstwu morskiemu, muzeum organizuje liczne wystawy czasowe. więcej »

  • ul. Al. Bursztynowa 28, Niechorze
  • 913 863 250

Dziwnówek »

Największą atrakcją Dziwnówka jest złocista plaża, którą co roku odwiedzają zadowoleni turyści. więcej »

Łukęcin »

Łukęcin jest niewielką miejscowością wypoczynkową w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów. więcej »

Kamień Pomorski »

Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. więcej »

Świnoujście »

Centrum miasta z dzielnicą uzdrowiskową znajduje się na wyspie Uznam, z którą stałą komunikację utrzymują promy. więcej »

Pobierowo »

Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. więcej »

Trzęsacz »

Centrum Trzęsacza stanowi aleja prowadząca od dużego parkingu do klifowego brzegu, gdzie stoi ocalały fragment kościoła. Tu znajdują się pensjonaty, bary, kawiarenki, sklepy spożywcze i stoiska z pamiątkami. więcej »

Wizyt: 1 579 073, Dziś: 484, Osób online: 7

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem