Polecane obiekty

Dom Gościnny ASTRA

Okoliczne letniska:
Dziwnówek (ok. 4km na wsch.) małe, klimatyczne letnisko nadmorskie. Najbliższy, nadmorski "sąsiad" Dziwnowa od strony wschodniej.
Międzywodzie (ok. 5km na zach.) niewielkie, leżące na Wyspie Wolin, nadmorskie letnisko. W Międzywodziu, przy Zatoce Kamieńskiej została wybudowana niewielka, ale nowoczesna marina.
Pobierowo (ok. 13km na wsch.) duża, popularna wśród turystów, a szczególnie rodziny z dziećmi wieś letniskowa i kąpielisko nadmorskie z szeroką, piaszczystą plażą.
Rewal (ok. 19km na wsch.) popularny kurort nadmorski, położony na wysokim brzegu klifowym, z szeroką piaszczystą plażą. Siedziba gminy.
Niechorze (ok. 23km na wsch.) - popularne nadmorskie letnisko, położone na klifowym brzegu sąsiadującym z szeroką, piaszczystą plażą. W Niechorzu można zwiedzić latarnię morską i Muzeum Rybołówstwa
Opis pozostałych miejscowości w okolicy Dziwnowa znajdziesz TUTAJ

Archiwum - 16.05.2014 - VI Festiwalu Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej

Dziwnów - VI Festiwalu Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej

Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie, Szkoła Podstawowa i Przedszkole publiczne Promyk Słońca serdecznie zapraszają do udziału w VI edycji „Festiwalu Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem do zapoznania się z regulaminem, natomiast pasjonatów muzyki do czynnego śledzenia poczynań naszych małych wokalistów oraz zespołów w piątek 16 maja od godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy

Informacja na podstawie oficjalnego portalu Gminy Dziwnów: http://www.dziwnow.pl 
Za zmiany redakcja serwisu www.dziwnow.net.pl nie odpowiada.

Wizyt: 1 019 716, Dziś: 97, Osób online: 7

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem