Atrakcje Turystyczne

Nadmorski Park Miniatur

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to ciekawa atrakcja turystyczna - można tu zobaczyć wszystkie latarnie morskie polskiego wybrzeża (w miniaturze). Nie lada atrakcją są również miniaturowe parowozy poruszające się między latarniami. więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów

Hala sportowo - widowiskowa

Hala sportowo - widowiskowa zapewnia atrakcje sportowe i artystyczne przez cały rok, a wzdłuż biegnącej obok hali Aleja Gwiazd Sportu ustawione są postumenty z replikami medali olimpijczyków. więcej »

ul. Władysława Reymonta 10, Dziwnów

Bałtycki Park Dinozaurów we Wrzosowie

Park Dinozaurów we Wrzosowie to ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych - aktywny wypoczynek połączony ze zdobywaniem nowej wiedzy. Tutaj można dowiedzieć się, jak wyglądała rzeczywistość w erze dinozaurów i skorzystać z rozrywki pod gołym niebem. więcej »

Wrzosowo 2

Muzeum Rybołówstwa Morskiego

W muzeum odbywają się spotkania, wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne. Oprócz stałej ekspozycji poświęconej rybołówstwu morskiemu, muzeum organizuje liczne wystawy czasowe. więcej »

ul. Al. Bursztynowa 28, Niechorze

Dziwnówek

Największą atrakcją Dziwnówka jest złocista plaża, którą co roku odwiedzają zadowoleni turyści. więcej »

Łukęcin

Łukęcin jest niewielką miejscowością wypoczynkową w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów. więcej »

Kamień Pomorski

Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. więcej »

Świnoujście

Centrum miasta z dzielnicą uzdrowiskową znajduje się na wyspie Uznam, z którą stałą komunikację utrzymują promy. więcej »

Pobierowo

Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. więcej »

Trzęsacz

Centrum Trzęsacza stanowi aleja prowadząca od dużego parkingu do klifowego brzegu, gdzie stoi ocalały fragment kościoła. Tu znajdują się pensjonaty, bary, kawiarenki, sklepy spożywcze i stoiska z pamiątkami. więcej »