Ośrodek Wczasowy NA WYDMIE
Zapraszamy do spędzenia urlopu w naszym Ośrodku Wypoczynkowym NA WYDMIE w Dziwnowie. Obiekt położony jest przy szerokiej piaszczystej plaży, w pobliżu rzeki Dziwny i Zalewu Kamieńskiego, w samym centrum Dziwnowa. Niezwykle dogodne usytuowanie obiektu w sąsiedztwie sosnowych lasów, piaszczystych wydm, z własnym wyjściem na promenadę i zejściem na plażę, stwarza wspaniałe warunki do rodzinnego wypoczynku.
Wielką atrakcją naszego ośrodka jest bardzo duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, piaskownicami. Każdemu z gości zapewniamy miejsce parkingowe i bezpłatne Wi-Fi. Dla aktywnych gości mamy do wypożyczenia rowery holenderskie. Domowa kuchnia oraz fachowa i życzliwa obsługa umożliwią wszystkim wspaniały wypoczynek.
Opis
Oferujemy Państwu zakwaterowanie w domkach drewnianych (parterowych - wolnostojących 4-5 osobowych; piętrowych wolnostojących 6-8 osobowych, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej 4-5 osobowych i pokojach w domkach w zabudowie bliźniaczej 2-3 osobowych) oraz w pokojach i apartamentach 2-8 osobowych w dwóch budynkach A i B. Posiadamy ok. 250 miejsc noclegowych. Ośrodek przyjmuje zwierzęta. Obiekt jest monitorowany i dozorowany przez całą dobę.
Oferujemy pokoje, apartamenty i domki drewniane z bali:
Pokój Standard - budynek A - pokoje są 2-3 osobowe o powierzchni ok. 18 m², usytuowane na parterze i na pierwszym piętrze. W pokoju jest łazienka, TV-SAT, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe. Przed pokojami znajdują się meble ogrodowe (stolik + 2 krzesła).
Pokój Standard -budynek B- są to 4 pokje 2-4 osobowe znajdujące się na piętrze budynku B.Wszystkie pokoje posiadaja łazienkę,TV-SAT,Wi-Fi, lodówkę,czajnik elektryczny,naczynia stołowe.Przed pokojami znajdują się meble ogrodowe(stolik i dwa krzesła).
Pokój Family budynek-B- jest to pokój 2-5 osobowy,znajdujący się na parterze o powierzchni ok.30m2.W pokoju znajdują się 3 łóżka pojedyncze oraz rozkładana sofa narożna.W pokoju jest łązienka,TV -SAT,Wi-FI,lodówka,czajnik elektryczny,naczynia stołowe.Przed pokojami znajdują się meble ogrodowe(stolik i dwa krzesła).Pokój jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.
Pokój Family budynek A - pokoje są 2-4 osobowe o powierzchni ok. 21 m². Znajdują się na parterze i pierwszym piętrze w budynku A. W pokoju jest łazienka, TV-SAT, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe. Przed pokojami znajdują się meble ogrodowe (stolik + 2 krzesła).
Pokój Family Plus - pokoje są dwupoziomowe, 2-6 osobowe o powierzchni ok. 40 m². Znajdują się na pierwszym piętrze w budynku A. Na dolnej kondygnacji jest łazienka, telewizor LCD, Wi-Fi, lodówka, stół kawowy, fotel oraz rozkładana wersalka 2-osobowa. Na górną kondygnację – antresolę prowadzą kręcone schody zamykane bramką. Przed pokojami znajdują się meble ogrodowe (stolik + 2 krzesła).
Dla najbardziej wymagających Gości oferujemy dwa komfortowo wyposażone Apartamenty (AP-01, AP-02) z aneksami kuchennymi o powierzchni ok. 100 m². Na wyposażeniu obu apartamentów znajdują się : zmywarka, lodówka, mikrofalówka, płyta grzewcza, stół i krzesła, TV-SAT, Wi-Fi, akcesoria gastronomiczne, naczynia stołowe (talerze, szklanki, kubki, sztućce) .
Apartament AP-01 - 4-8 osobowy i składa się z 3 pokoi i 2 łazienek, jeden pokój niezależny z łazienką, salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia z łazienką. Salon i sypialnia są klimatyzowane. Apartament posiada ok. 8 miejsc do spania. W salonie znajduje się duży i wygodny narożnik.
Apartament AP-02 - jest 4-8 osobowy i składa się z dużego, klimatyzowanego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu. Apartament posiada 8 miejsc do spania. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe.
Pokój w domku typu Bliźniak - jeden domek - dwa niezależne wejścia, pokój 2-3 osobowy o powierzchni ok. 15 m². Komfortowo wyposażony w łazienkę, TV-SAT, Wi-Fi, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia stołowe. Przed domkiem znajdują się meble ogrodowe (stolik + 2 krzesła). Domki położone są najbliżej wyjścia nad morze.
Domek parterowy wolnostojący - składa się z 2 pokoi o powierzchni ok. 30 m² (4-5 miejsc noclegowych), z czego jeden pokój jest przejściowy. W domku znajduje się łazienka, TV-SAT, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe. Domki mają różną lokalizację, część domków położona jest blisko placu zabaw, a część jest zlokalizowana bliżej wyjścia nad morze. Przed domkiem znajduje się weranda z meblami ogrodowymi (stolik + 2 krzesła).
Domek piętrowy typu Bliźniak - 4-5 osobowy o powierzchni ok. 40 m², w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej, składa się z parteru i piętra. Na dolnej kondygnacji znajduje się łazienka, telewizor LCD, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe, stół kawowy, fotel oraz rozkładana wersalka 2-osobowa. Górna kondygnacja jest w formie antresoli. Przed domkiem jest weranda z meblami ogrodowymi (stolik + 2 krzesła).
Domek piętrowy wolnostojący - 6-8 osobowy o powierzchni ok. 50 m², komfortowo wyposażony. Na dolnej kondygnacji jest łazienka, telewizor LCD, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe, stół kawowy, dwa łóżka pojedyncze oraz rozkładana kanapa 2-osobowa. Na piętrze są dwa pokoje, jeden w formie antresoli, drugi zamykany. Przed domkiem jest weranda z meblami ogrodowymi (stolik + 4 krzesła).
Sprzęt plażowy (leżaki i parawany) wypożyczamy bezpłatnie za kaucją w Recepcji Ośrodka.
W ofercie czynnego wypoczynku w Dziwnowie znajduje się nowo wybudowana sala gimnastyczna, bezpłatne korty tenisowe oraz boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej , ogólnodostępny basen kryty w Dziwnówku. W okolicy znajduje się pole golfowe i dwa ośrodki jazdy konnej. Aktywnie wypoczywający mogą swobodnie żeglować, uprawiać windsurfing, pływać na skuterach wodnych, motorówkach lub nurkować. Amatorzy lubiący spacery mają do dyspozycji lasy sosnowe, parki oraz promenadę spacerowo - widokową ciągnącą się grzbietem piaszczystych wydm.
Serdecznie zapraszamy.
Cennik
Cennik 2021 - Pokoje
Rodzaj zakwaterowania | Sezon A (sezon wysoki) 26.06 - 22.08 | Sezon B (sezon średni) 30.04 - 03.05 02.06 - 26.06 22.08 - 31.08 | Sezon C (sezon niski) 03.05 - 02.06 31.08 - 30.09 |
Ceny od osoby za dobę. Ceny w PLN i zawierają podatek VAT. | |||
Pokój Standard - bud. A | 100,00/110,00* | 80,00 | 60,00 |
Pokój Standard - bud. B (2-4 osobowy) | 90,00/95,00* | 70,00 | 50,00 |
Pokój Family – bud. A i B | 110,00/120,00* | 90,00 | 65,00 |
Pokój Family Plus (2-6 osobowy - dwupoziomowy) | 130,00/140,00* | 100,00 | 80,00 |
Apartament (4-8 osobowy) | 680,00 | 520,00 | 420,00 |
WYŻYWIENIE | |||
Dzieci 0-3 lat | Dzieci 3-12 lat | Dorośli | |
Śniadania | Bezpłatne | 20,00 | 30,00 |
Obiady | Bez świadczeń | 24,00 | 30,00 |
Opłaty za dziecko w pokoju rodziców:
- 0-1 lat – bezpłatnie ( bez świadczeń )
- 1-3 lat – 30,00 PLN/doba w sezonie A; 20,00 PLN/doba w sezonie B i C
- od 3-12 lat:
- w pokoju Standard lub Family: 60,00 PLN/doba w sezonie A; 40,00 PLN/doba w sezonie B i C
- w pokoju Family Plus: 70,00 PLN/doba w sezonie A; 55,00 PLN/doba w sezonie B oraz 40,00 PLN/doba w sezonie C
Zniżki dla dzieci przysługują:
- przy dwóch osobach pełnopłatnych we wszystkich dostępnych standardach pokoi
Dodatkowe informacje:
- W sezonie A do ceny noclegu należy doliczyć kwotę obowiązkowego posiłku (śniadania lub obiadu). W przypadku pobytu bez wyżywienia obowiązuje cena oznaczona symbolem *. Śniadania serwowane są w godzinach 8.00-10.00 w formie bufetu szwedzkiego, natomiast obiady w godzinach 14.00-16.00 (zupa w wazie, danie główne, deser i kompot).
- W cenie pobytu w sezonie A zapewniamy zajęcia animacyjne dla najmłodszych.
- Opłata za psa, kota wynosi 25,00 PLN/doba w sezonie B i C przy pobycie powyżej 5 dni. Za pobyt krótszy opłata wynosi 30,00 PLN/doba. W sezonie A psów nie przyjmujemy. Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada właściciel.
- Do każdego domku lub pokoju przysługuje jedno bezpłatne miejsce postojowe na parkingu. Za każdy następny samochód dodatkowa opłata wynosi 10,00 PLN/doba (drugie miejsce parkingowe dostępne tylko po wcześniejszym zgłoszeniu).
- Przy zapisie na wczasy pobierana jest zaliczka w wysokości ok. 30% ceny całego pobytu. Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem najpóźniej 1 dzień przez rozpoczęciem świadczeń. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 30 dni przed planowanym przyjazdem, wpłacona zaliczka przepada w całości na rzecz: NET-LINE Tomasz Dudek.
- Dodatkowej opłacie podlega lokalna opłata klimatyczna zgodnie z Uchwałą Rady Gminy w Dziwnowie. W roku 2020 wysokość opłaty wynosiła 2,00 PLN za dobę od osoby.
- Podane ceny obowiązują przy pobycie minimum 7-dniowym w sezonie A, 5-dniowym w sezonie B i C.
- Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 11.00.
- Wpłata zaliczki równoważna jest z akceptacją regulaminu ośrodka, który umieszczony jest na stronie www.nawydmie.com.pl
Cennik 2021 - Domki
Rodzaj zakwaterowania | Sezon A (sezon wysoki) 26.06 - 22.08 | Sezon B (sezon średni) 30.04 - 03.05 02.06 - 26.06 22.08 - 31.08 | Sezon C (sezon niski) 03.05 - 02.06 31.08 - 30.09 |
Ceny za dobę od domku/pokoju. Ceny w PLN i zawierają podatek VAT. | |||
Pokój w domku parterowym typu Bliźniak Pokój dla 2 osób Pokój dla 3 osób | 200,00/220,00* 260,00/280,00* | 160,00 200,00 | 120,00 160,00 |
Domek parterowy wolnostojący (max. 5 osób) | 430,00/460,00* | 330,00 | 240,00 |
Domek piętrowy typu Bliźniak (max. 5 osób) | 430,00/460,00* | 330,00 | 240,00 |
Domek piętrowy wolnostojący (max. 8 osób) | 540,00/580,00* | 400,00 | 320,00 |
UWAGA! Do maksymalnej liczby osób w domkach wliczone są również dzieci. WYŻYWIENIE | |||
Dzieci 0-3 lat | Dzieci 3-12 lat | Dorośli | |
Śniadania | Bezpłatne | 20,00 | 30,00 |
Obiady | Bez świadczeń | 24,00 | 30,00 |
Opłaty za dziecko w domku parterowym typu Bliźniak:
- zniżka dla dzieci przysługuje przy dwóch osobach pełnopłatnych
- 0-1 lat – bezpłatnie ( bez świadczeń )
- 1-3 lat – 30,00 PLN/doba w sezonie A; 20,00 PLN/doba w sezonie B i C
- 3-12 lat – 60,00 PLN/doba w sezonie A; 40,00 PLN/doba w sezonie B i C (pokój dla 3 osób)
Dodatkowe informacje:
- W cenę najmu wliczone są media (prąd i woda).
- W domkach parterowych wolnostojących, piętrowych typu Bliźniak oraz wolnostojących piętrowych zniżki dla dzieci nie przysługują.
- Za dodatkową osobę w domku, nie korzystającą z osobnego miejsca noclegowego, pobieramy opłatę w wysokości: 50,00 PLN/doba w sezonie A; 40,00 PLN/doba w sezonie B oraz 30,00 PLN/doba w sezonie C.
Wyślij zapytanie o nocleg
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Ośrodek Wczasowy NA WYDMIE
Atuty pokoju
- Wi-Fi
- Łazienka
- Aneks kuchenny
- Telewizor
- TV SAT
- Lodówka
- Zastawa stołowa
- Czajnik elektryczny
Dostępne w obiekcie
- Akceptacja zwierząt
- Oferta wyżywienia
- Ogród do dyspozycji gości
- Plac zabaw
- Grill
- Tenis stołowy
- Ognisko
- Akcesoria dla niemowląt
- Kuchnia ogólnodostępna
- Parking
- Sala zabaw
- Rowery
- Żelazko
- Bon turystyczny